جستجو
دسته‌بندی‌ها
  منو / دسته‌بندی‌ها بستن

  تعرفه و نحوه ارسال

   پست پیشتاز برای سراسر کشور:

  مدت زمان ارسال:

    پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد و نوع روش ارسال  سفارش بین 24 تا یک هفته کاری پس از آماده سازی کالا در انبار سرکوچه (به جز روزهای پنج شنبه و جمعه ) است.اما  در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا بسته های پستی 2 روز در اداره پست جهت ضد عفونی قرنطینه شده میشوند.. 

  زمان آماده سازی برای تمامی کالاهایی که تامین کننده آنها فروشنده ایی به جز سرکوچه است حدود 24 تا 72 ساعت کاری است.

  در جهت جلوگیری از خطاهای احتمالی و همچنین اطلاع از حضور شما در محل دریافت مرسوله، قبل از ارسال کالا ؛ جهت دریافت تاییدیه آدرس و کد پستی و کالای سفارش داده شده از سوی شما؛ همکاران ما در بخش امور مشتریان با شما تماس خواهندگرفت.

   

    هزینه بسته بندی و ارسال سفارشات بیشتر از ۵۰ هزارتومان و بسته پیشتاز ۹۹۰۰ تومان و کمتر از ۵۰ هزارتومان ۱۶ هزار تومان است.

  سفارشات بیشتر از  200 هزارتومان درشیرازرایگان و کمتر از 200 هزارتومان، هزینه تعیین شده توسط پیک موتوری، الوپیک یا اسنپ باکس خواهدبود.

   

        شهرکهای اطراف شیراز(صدرا ، شهرک گلستان، شهرک حافظ، شهرک زیباشهر ، میانرود و...) هزینه ارسال همان هزینه تعیین شده توسط پیک موتوری، الوپیک و اسنپ باکس خواهد بود .

   

  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

   

   

  http://itemtracking.post.ir