جستجو
دسته‌بندی‌ محصولات
  منو | دسته‌بندی‌ها بستن

  جی اف لازارتیگ | j.f.lazartigue

  جان فرانسوا لازارتیگ یکی از مشهورترین متخصصین محصولات مراقبت مو در فرانسه هست. وی از سال 1963 در سالن خود در پاریس و به عنوان آرایشگر حرفه ای کار خود را شروع کرد.در سال 1972 سالن وی به یکی از بهترین سالن های آرایش و مراقبت مو در زمینه نرم کردن بافت موهای زمخت و خشن تبدیل شد که تا به امروز هم هنوز مشتریان خودش را دارد.

  آقای لازارتیگ در حین کار به آسیب های که به مو وارد می شد ، از جمله آسیب های که توسط رنگ کردن و مخصوصا اکسیدان به مو وارد می شود ، اتو کشیدن مو ، صاف کردن مو و حتی آسیب های ناشی از سشوار کشیدن های روزانه برخورد و در صدد رفع آنها برآمد.این هدف وی منجر به تولید برند جی اف لازارتیگ در سال 1976 گردید. همزمان با موفقیت های آقای جی اف لازارتیگ وی تعداد سالن های مراقبت از موی خود را افزایش داد و با تحلیل و آنالیز موی افراد در زیر میکروسکوب برای آنها نسخه هایی از محصولات مو خود را تجویز می کرد.

  وی اولین فردی بود که مانند متخصصین پوست ، ترکیباتی مثل AHA ، ویتامین ها و کلاژن را برای مراقبت از مو هم استفاده می کرد. آقای لازارتیک با نوآوری های همیشگی اش در صنعت مراقبت از مو انقلابی به پا کرد.

  فلسفه آقای جی اف لازارتیک این است که بهترین ترکیب موجود را با بالاترین غلظت باید برای مراقبت از موهای آسیب دیده استفاده نمود.

  تمام محصولات جی اف لازارتیگ در لابراتوار جی اف در فرانسه و در مراکز مراقبت از مو و سالن های جی اف لازارتیگ قبل از ورود به بازار تست می شوند