جستجو
دسته‌بندی‌ محصولات
  منو | دسته‌بندی‌ها بستن

  ژوونا | JUVENA

  نمایش:
  مرتب‌سازی:
  نمایش در هر صفحه
  سرم لیفتینگ ژوونا

  سرم لیفتینگ ژوونا

  این سرم با تاثیری دو برابر باعث لیفتینگ و کشش پوست میشود و پوستی استوار و صاف را به ارمغان می آورد. این محصول خاصیت بازسازی پوست را حفظ و یا فعال میکند، کیفیت پوست را از داخل افزایش میدهد، پوست را بلافاصله استوار و صاف میکند، در دراز مدت تاثیرات بیشتر و عمیق تر خود را بر روی سطح پوست میگذارد، حالت های چین و چروک و افتادگی پوست را کم میکند و در مجموع شکل ظاهری پوست بسیار متعادل تر و نرمال تر خواهد شد. همچنین این محصول هنگام رژیم گرفتن میتواند مکملی برای پوست صورت باشد تا از ضعیف شدن و شل شدن پوست ممانعت به عمل آورد.
  2,963,000
  کرم روز خاویار ژوونا حجم 50 میلی لیتر
  کرم شب خاویار ژوونا

  کرم شب خاویار ژوونا

  کرم خاویار شب ژوونا همه نیازهای معمول یک کرم شب تغذیه کننده عالی را فراهم می سازد تا زیبایی پوست شما را در طول شب حفظ نماید. این محصول پتانسیل بازسازی پوست را فعال و حفظ می نماید، خواب ترمیمی پوست را برای ایجاد یک چهره آسوده در صبح تامین می کند، محیطی مناسب برای سلول های پوستی در یک محیط میکرو ایده آل تامین کرده و پتانسیل خود بازسازی آن ها را برای طولانی مدت حفظ می نماید، در عمق پوست نفوذ می کند و آن را سفت تر میکند و در نهایت ساختار پوست را برای ایجاد یک پوست صاف، سفت و زیبا بهبود بخشیده و اصلاح می کند.
  6,955,000
  کرم دورچشم ژوونا ژولیا حجم 15 میلی لیتر
  کرم دور چشم آقایان ژوونا رژوون حجم 15 میلی لیتر

  کرم دور چشم آقایان ژوونا رژوون حجم 15 میلی لیتر

  ضد چروک قوی دور چشم بازسازی و ترمیم کننده پوست دور چشم جوانسازی پوست دور چشم کاهش تیرگی دور چشم مرطوب کننده دور چشم حاوی ترکیب انحصاری رِژووِن ®Rejuven مناسب برای آقایان و انواع پوست
  1,127,000