جستجو
دسته‌بندی‌ محصولات
  منو | دسته‌بندی‌ها بستن

  برس پنکیک

  نمایش:
  مرتب‌سازی:
  تصویر   براش بزرگ روبي سان
  تصویر   بـرس بیضـی کانسیلـر فلـورمـار     FACE OVAL CONCEALER BRUSH

  بـرس بیضـی کانسیلـر فلـورمـار FACE OVAL CONCEALER BRUSH

  به دلیل ساختار صاف، سر کوچک بیضی شکل، موی نرم و انبوه آن به شما امکان می دهد محصول را به صورت یکنواخت و صاف روی صورت خود بمالید، برای قسمت فوقانی بینی ، استخوان های ابرو ، زیر چشم و گوشه های داخلی هم می توانید از این برس استفاده کنید. برای یکدست کردن آرایش خود در دو حالت افقی و یا دایره ای استفاده شود.
  43,000 تومان 41,000 تومان
  تصویر  براش بزرگ روبی سان

  براش بزرگ روبی سان

  دارای 2 سایز بزرگ و کوچک ساخته شده از موهای کاملا لطیف استفاده از مواد طبیعی و قابل بازیافت با تراکم و فشردگی بالا عدم ایجاد حساسیت پوستی می توانید از براش کوچک برای پخش کردن کانسیلر مایع، کانسیلر جامد و کرم پودر استفاده کنید و از براش بزرگ برای پنکک.
  92,000 تومان
  تصویر  براش کوچک آرایشی روبی سان

  براش کوچک آرایشی روبی سان

  براش ها ، اندازه های متفاوتی دارند که هر کدام از آنها کاربرد خاص خودش را نیز دارد . اگر شما در آرایش حرفه ای نیستید و اهل خرید لوازم آرایش زیادی نیستید ، استفاده از یک براش هوشمندانه می تواند برای شما چند وظیفه ی متفاوت را انجام دهد و شما را از خرید انواع متنوع آن بی نیاز کند . براش کوچک روبی سان می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . این براش نه آن قدر بزرگ است که فقط برای استفاده از کرم پودر از آن استفاده شود و نه آن قدر کوچک که تنها بتوان برای سایه و رژ از آن استفاده کرد . سایز براش کوچک روبی سان ، متوسط است . شما می توانید با آن کرم پودر بزنید . همچنین برای کانتور نواحی کوچک تر مانند بینی و گونه نیز می توانید از این براش استفاده کنید . براش کوچک روبی سان از مواد قابل بازیافت و طبیعی ساخته شده است . تراکم تارها در یک براش بسیار مهم است . تراکم کم ، باعث انداختن خط روی صورت می شود . همچنین تارهای نامرغوب یک براش نیز ، باعث خورده شدن مواد شما ، و جا افتادن روی صورتتان می شود . اما براش کوچک روبی سان ، تراکم و فشردگی تارهای بالایی دارد تا مواد را جذب نکند . همچنین از تارهایی طبیعی و بسیار لطیف ساخته است تا طبیعی ترین آرایش را برای شما به ارمغان آورده و خط و خطوط نیندازد . نازکی براش ها و تراکم بالای آن ، تمام منافذ و خط و خطوط صورتتان را پر می کند و آرایش شما را یکپارچه نشان می دهد و این یکی از مهم ترین توقعاتی است که شما باید از یک براش مناسب داشته باشید . قیمت این براش بسیار مناسب است و شما را خریدتان راضی نگه می دارد .
  92,000 تومان
  براش کرم پودر بتانی کد A103
  براش کانتور بتانی کد A104