جستجو
دسته‌بندی‌ها
  منو / دسته‌بندی‌ها بستن

  برس سایه

  مشاهده به عنوانن
  مرتب‌سازی بر اساس
  تصویر   بـرس طراحـی ناخـن فلـورمـار   STYLING BRUSH

  بـرس طراحـی ناخـن فلـورمـار STYLING BRUSH

  با استفاده از قلم موی ناخن می توانید الگو و شکلی را که می خواهید روی ناخن هایتان ایجاد کنید، و هنر ناخن آرایی که یکی از جالب ترین شکل های آرایش است را امتحان کنید.
  33,600 32,000
  تصویر   بـرس نازک طراحـی ناخـن فلـورمـار    FINE DETAILS BRUSH

  بـرس نازک طراحـی ناخـن فلـورمـار FINE DETAILS BRUSH

  این قلم موی فلورمار برای کشیدن خطوط باریک و طرح های بسیار کوچک و ظریف روی ناخن طراحی شده است.این قلم از مواد سبک و با دوام و با کیفیت ساخته شده و میتوانید هم در منزل و هم در سالن های زیبایی حرفه ای از آن استفاده نمود. برای حفظ بهداشت و استفاده ی بیشتر و بهتر از قلم باید آن را پس از هر بار استفاده با لاک پاک کن تمیز کنید.
  33,600 32,000
  تصویر   بـرس کابـوکی فلـورمـار      KABUKI BRUSH

  بـرس کابـوکی فلـورمـار KABUKI BRUSH

  با استفاده از برس کابوکی میتوانید پودرهای برنزر، پودر و پن کک را به درست ترین شکل در ناحیه شانه، روی صورت و دکلته پخش کنید. از این برس می توان برای پوشش دهی بیشتر انواع پودرها استفاده کرد. برسی که با موهای نرم و متراکم و کاربرد بسیار طبیعی و یکنواخت مورد علاقه آرایشگران نیز هست. با کمک برس کابوکی فلورمار پودرها و برنزرها را از سمت داخل به خارج بر روی منطقه مورد نظر پخش کنید.
  140,000 133,500
  تصویر  اپلیـکاتـور سایـه چشـم فلورمار

  اپلیـکاتـور سایـه چشـم فلورمار

  SMOKEY EYES EYE SHADOW APPLICATOR
  51,900 49,400
  تصویر  بـرس دو سر ابـرو فلـورمـار     BROW BRUSH & GROOMER

  بـرس دو سر ابـرو فلـورمـار BROW BRUSH & GROOMER

  با استفاده از این برس می توانید محصولات پودری را به راحتی روی ابروی خود بمالید، ابروهای خود را به هر جهتی که می خواهید شانه کرده و با برس ابرو به شکل دلخواه خود درآورید، اگر از انتهای زاویه دار محصول از حرکات پایین به بالا استفاده کنید، ابروهای شما برجسته تر میشوند. و از قسمت ریمل شکل می توانید ابروهای خود را به دلخواه شانه کنید.
  84,000 80,000
  تصویر  بـرس دو سر مـژه و ابـرو گرومر فلـورمـار  LASH & BROW GROOMER

  بـرس دو سر مـژه و ابـرو گرومر فلـورمـار LASH & BROW GROOMER

  این برس دو سر فلورمار نرم کننده ایده آل ابرو و مژه است مژه ها را تک تک از هم جدا کرده و مانع چسبیدن آنها بهم می شود. همچنین برای مرتب کردن و شانه زدن ابروها محصول مناسبی است.
  46,200 44,000
  تصویر  سـت بـرس 6 تایـی ناخـن فلـورمـار      NAIL ART BRUSH SET

  سـت بـرس 6 تایـی ناخـن فلـورمـار NAIL ART BRUSH SET

  ست برس قلم موی ناخن (Nail Art Brush) : با استفاده از شش برس مختلف می توانید الگو و شکلی را که می خواهید روی ناخن هایتان ایجاد کنید، این روش یکی از جالب ترین شکل های آرایش است که می توانید بر روی ناخن ها اعمال نمایید. این ست برس قلم موی ناخن را که هم برای استفاده شخصی و هم حرفه ای کاربرد دارد، می توان با لاک پاک کن ناخن تمیز کرد. این مجموعه شامل یک برس نازک نوک کوتاه ، یک برس نازک نوک بلند ، یک برس تخت نوک بریده ، یک برس نوک تیز ، یک برس فن دار و یک قلم نقطه زن که راحتی شما را برای یک الگوی کاملا جدید فراهم می کند
  140,000 133,500
  تصویر  ست شوت 5 تکه رجينا